Niedroga firma z kruszywem w okolicy Koła

Rozmowy na każdy temat
krzysiekwolski
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:24

Niedroga firma z kruszywem w okolicy Koła

Postautor: krzysiekwolski » 29 wrz 2016, 11:31

Dzień dobry. Potrzebuje rzetelnej firmy z miasta Koło, która ma w swojej ofercie kruszywo budowlane. Czy ktoś z kolegów i koleżanek ma może namiary na uczciwego dostawcę żwiru budowlanego. Od kolegi nasłuchałem się sporo rzeczy, jak żwirownie kantują na żwirze budowlanym. Przywożą kruszywo kiepskiej jakości, którego jest znacznie mniej niż było zamówione. Mój kumpel potrzebował wg wyliczeń 60 ton żwiru budowlanego - czyli 3 samochody dostawcze. Po dostawie, jak wysypał i rozgarnął żwir - okazało się że kruszywa było około 40 ton. Więc różnica jest i był zmuszony zapłacić za kolejny transport.

podobne tematy:
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Sprawdzona firma z kruszywem w okolicy Koła

Postautor: tomaszkisiel » 29 wrz 2016, 11:41

Cześć. Nie każda żwirownia oszukuje. Lecz masz rację, że jest wiele firm, które tak starają się ekstra zarobić. Szczególnie, że klient nie może sprawdzić faktycznej wagi dostarczanego żwiru budowlanego na działkę. Ja korzystałem z usług tej żwirowni http://wis-kruszywa.pl . Jest to niewielka żwirownia w pobliżu miejscowości Koło. Żwir mają dość dobry i ludzie na niego nie narzekają. U mnie zamówione kruszywo z tej żwirowni wystarczyło na wyrównanie drogi dojazdowej do posesji. Zakupiłem osiemdziesiąt ton, które wg moich wyliczeń było niezbędne na utwardzenie drogi. Przyjechały cztery ciężarówki i kruszywa było chyba nawet trochę więcej niż kupiłem. Więc na pewno ta firma Wis Kruszywa z Koła nie robi przekrętów na jego wadze.

podobne tematy:

Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości