Czy warto dodać wizytówkę swojej firmy na takim portalu?

Rozmowy na każdy temat
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Czy warto dodać wizytówkę swojej firmy na takim portalu?

Postautor: lukaszgos » 19 maja 2016, 12:11

Witajcie, posiadam zakład krawiecki z długoletnim doświadczeniem. Zaczynałem jeszcze działalność za czasów komunistycznych. Obecnie biznes idzie o wiele słabiej. Nie znam się za bardzo na Internecie. Ale mam możliwość bezpłatnie umieścić reklamę na takim serwisie WWW https://bipgov.pl/2021/12/08/gdzie-kupic-dobry-i-dostepny-elektryczny-stol-rehabilitacyjny-jak-dobrac-taki-sklep ale nie mam pojęcia czy w ogóle da mi to korzyści. Promocja niby jest bezpłatna, natomiast jaki zysk ja będę z tego posiadał? Jak to w ogóle wygląda?

podobne tematy:
adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Czy warto umieścić ogłoszenie na takiej stronie?

Postautor: adamniczyj » 19 maja 2016, 12:39

Cześć, jak możesz gdziekolwiek dać za friko reklamę to się nawet nie wahaj. Przecież reklama jest dźwignią handlu. Bez niej nie będziesz miał klientów. Zdaję sobie sprawę, że pamiętasz jeszcze czasy innego ustroju, ale obecnie jest całkiem inaczej. Zobacz ile na tej stronie jest zakładów krawieckich. Przecież ludzie szukają teraz wyłącznie w Internecie. Jak Cię tam nie ma to nie zarobisz. Konkurencja przejmuje twoich przyszłych klientów. Więc nie kombinuj dłużej i dodaj tam swoją reklamę. Tylko zyskasz.

podobne tematy:

Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości