Dobre strony internetowe Warszawa

Rozmowy na każdy temat
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Dobre strony internetowe Warszawa

Postautor: lukaszgos » 03 gru 2017, 16:21

Czy tanie strony internetowe to obecnie właściwy wybór dla firmy?

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Na początku temat tanich stron internetowych powinno się rozważyć w wielu płaszczyznach. Pierwsza kwestia to określenie pojęcia niedrogie strony internetowe. Od tego zależy dalsze rozważanie w temacie tworzenia mało kosztownych stron internetowych dla firm. Dla jednej osoby niedroga strona internetowa będzie oznaczała, wykonanie strony internetowej w budżecie do 500 zł. Natomiast dla innej grupy osób będzie to całkiem inny rząd wielkości, który będzie oscylował w graniach 2000 zł. Jak możemy zobaczyć rozbieżność cenowa jest znaczna. Więc nie można jasno i precyzyjne powiedzieć czym są tanie strony internetowe dla firm.

Natomiast w łatwy sposób można to określić sprawdzając reklamy firm w wynikach wyszukiwarki. Poprzez to będziemy mogli sprawdzić ofertę wykonawców, którzy projektują strony internetowe. Więc zacznijmy i wpiszmy wybrane do porównania słowo kluczowe tanie strony internetowe aby dowiedzieć się na jakie oferty wykonania strony internetowej jesteśmy w stanie liczyć w cenie od 500 do 2000 zł. Wybierając parę firm i przesyłając do nich zapytania ofertowe odnośnie zbudowania strony internetowej dostaniem klarowny obraz sytuacji. Powinno się również wybrać do porównania kilka agencji interaktywnych z poza pierwszej 10 wyników wyszukiwarki. Wtedy sprawdzimy jak to się kształtuje również u tańszych firm, które budują strony internetowe w Polsce.

Jeśli już otrzymamy oferty na stworzenie strony internetowej to powinno się zrobić ich zestawienie. Zestawienie musi zawierać koszt zaprojektowania strony internetowej, zakres usług oraz technologię zaprojektowania strony internetowej przez agencję interaktywną. Kierując się tylko ceną wykonania strony internetowej, zestawienie ofert będzie mało miarodajne. Zwyczajowo oferty stworzenia strony internetowej za kilkaset zł będą oparte o bezpłatne CMS i darmowe szablony graficzne. Takie strony internetowe to zazwyczaj słaby pomysł na promocję w Internecie. Po pierwsze dostaniemy powtarzalny projekt graficzny. Po drugie nasza strona internetowa zostanie zbudowana na darmowym silniku, który jest podatny na masowe ataki. Lepszą koncepcją jest wybranie trochę droższej oferty na zaprojektowanie strony internetowej, która będzie miała unikalny szablon graficzny strony a, także autorski CMS. Takie strony internetowe są znacznie bezpieczniejsze.

Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości