Inwestowanie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy warto

Rozmowy na każdy temat
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Inwestowanie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy warto

Postautor: lukaszgos » 02 lis 2017, 9:33

Cześć. Od dłuższego okresu zajmuję się rynkami walutowymi i wykonywaniem inwestycji na rynku Forex. Inwestuje na nich od wielu lat. Nie jestem jakimś wielkim graczem, natomiast przez lata posiadłem pewną wiedzę, która daj mi zarabiać na rynku Forex. Początki inwestowania nie były łatwe. Przeważnie traciłem na transakcjach walutowych niż odnosiłem sukcesy. Z biegiem lat nauczyłem się poprawne odczytywać wykresy i dzięki temu moje inwestycje przynosiły minimalny zysk. Problemem było trafne i szybkie określenie przyszłego trendu i właściwej pary walut, którą należy wybrać. Nie wystarczy obserwować kilku par walutowych. Do odpowiedniej diagnozy potrzebna jest szersza analiza. Tego typu dla człowieka jest czasochłonna i często przegapiłem odpowiedni moment zainwestowania na rynku Forex. Dlatego zacząłem szukać narzędzi, które pomogą mi to zautomatyzować. Przetestowałem ich kilka, lecz najskuteczniejszy zestaw narzędzi posiada na rynku Europejskim spółka https://okna-aluminiowe.net.pl/2022/09/20/jaki-dobrac-stol-do-bobatha-aby-rehabilitacja-nastolatkow-byla-robiona-komfortowo-i-intensywnie/ , która specjalizuje się w dostarczaniu skryptów MQL 4 i nie tylko, które znacznie ułatwią inwestowanie na rynku Forex. Ich oferta jest ukierunkowana na dwie grupy produktów. Pierwsza z nich to skrypty MQL 4: Indicatory a, także roboty na platformę Meta Trader 4. Następny rodzaj produktów to różnego typu subskrypcję do narzędzi, które w dużym stopniu pomagają we właściwym obstawieniu transakcji na rynku Forex. Najlepsze z nich to 4M Analytics, które ilustruje siły 8 najważniejszych walut, a także moment wejścia i wyjścia z rynku Forex. Dzięki nim, za każdym razem mamy wiedzę kiedy można wykonać korzystną i zyskowną transakcję na rynku Forex. To co mi zajęło wiele lat testów jest obecnie dostępne dla wszystkich. Dzięki tym narzędziom wykonywane przeze mnie są o wiele bardziej zyskowne. Dlaczego tak się dzieje? Nie muszę już samemu wykonywać analizy 28 wykresów i zastanawiać się, która waluta będzie szła do góry, a która spadała. 4M Analytics wykonuje to za mnie. A co najważniejsze, rachunki przeprowadza komputer, który nie ma emocji. Dzięki temu prognozy są pozbawione dozy emocji i jeszcze bardziej trafne. Też w przypadku maszyny eliminowane są błędy rachunkowe, które człowiek popełnia w czasie skomplikowanych rachunków. Zwłaszcza jak przeprowadza pod presją czasu i emocji. Tak, więc jak najbardziej radze sprawdzić te rozwiązania. Sam ocenisz czy 4M Analytics będzie dla ciebie pomocny i przyniesie ci zysk.

Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości