Dobry gabinet masażu w mieście Warszawa

Rozmowy na każdy temat
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Dobry gabinet masażu w mieście Warszawa

Postautor: tomaszkowal » 09 sty 2017, 13:31

Cześć. Mam problemy z kręgosłupem i szukam sprawdzonego salonu masażu w Warszawie, który świadczy masaż leczniczy. Mam siedzący tryb pracy, który znacząco obciąża kręgosłup. Niedawno byłem nawet z tym u lekarza w przychodni i potwierdził mojej obawy. Zmiana pracy i nie będzie problemów z kręgosłupem, lub udanie się do salonu masażu, który będzie skutecznie przeciwdziałał temu bólowi. Z roboty nie mogę zrezygnować, więc zostaje mi jedynie salon masażu w Warszawie. Czy możecie coś polecić? Salonów masażu w Warszawie jest wiele, ale jak znam życie tylko wybrane oferują masaże lecznice na dobrym poziomie.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Certyfikowany salon masażu w Warszawie

Postautor: mariuszbyk » 09 sty 2017, 13:53

Dzień dobry. Wiem dokładnie jaki masz problem. Tak samo posiadałem kłopoty z kręgosłupem i musiałem skorzystać z usług salonów masaży. Dobry salon masażu to Relax Mind Body. Masują tam naprawdę certyfikowani specjaliści, którzy znają się na rzeczy. Ja najczęściej decyduje się na masaż leczniczy, który w mojej ocenie najlepiej wpływa na problemy dotyczące mojego kręgosłupa. Również ceny w tym salonie masażu są konkurencyjne w porównaniu do podobnych salonów w stolicy. Dlatego warto. Oprócz masażu powinieneś zastanowić się nad jakimś sportem. Może bieganie lub kupno jakieś bieżni do mieszkania? To też pomaga.

podobne tematy:

Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości