Wideodomofony - jak wybrać?

Rozmowy na każdy temat
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Wideodomofony - jak wybrać?

Postautor: tomaszkowal » 28 paź 2016, 12:29

Cześć. Niedługo muszę kupić domofon, który umieszczę w swoim nowym domu. Zastanawiam się jednak czy postawić na szablonowy domofon czy poprawniej wybrać wideodomofon. Nie chcę niepotrzebnie wydawać pieniędzy, jakkolwiek jednocześnie zależy mi na zachowaniu bezpieczeństwa. Mam dwójkę maluchów, które niejednokrotnie podwyższają domofon i wpuszczają gości, w następstwie tego bodajże porządniej by było gdyby widziały kto dzwoni - chodzi o coś jak wideodomofony https://biozamrazarki.pl/?p=229 ? Nie jestem jednak pewny czy to ma sens. Proszę o pomoc figury mające takie wideodomofony.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Wideodomofony - jaki kupić?

Postautor: mariuszbyk » 28 paź 2016, 12:37

Dzień dobry. Niedawno sama stałam przed wyborem zakupu domofonu i także nie wiedziałam co zakupić. Zdecydowaliśmy jednak wspólnie z mężem, że wideodomofon jest o dużo korzystniejszy. Po pierwsze takie sprzęty nie kosztują sporo więcej aniżeli przeciętne domofony, a jakkolwiek lepiej dołożyć parę groszy do czegoś co ma służyć nam przez dużo lat. Dla nas najważniejsze jest, że widzimy kto dzwoni, w takim razie dzieci są w pełni bezpieczne. Poszukaj stosownego i należytego modelu, a nie powinieneś żałować swojego wyboru.

podobne tematy:

Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości