Opiekunka osób starszych - czy wszyscy mogą nią zostać?

Rozmowy na każdy temat
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Opiekunka osób starszych - czy wszyscy mogą nią zostać?

Postautor: tomaszkowal » 24 paź 2016, 12:41

Serdecznie witam, niedawno spotkałam się z ofertą pracy jako opiekunka osób starszych: http://betreuerin.com.pl . W internecie jest niezmiernie wiele propozycji takiej posady, w następstwie tego też zastanawiam się czy ktoś skorzystał z takiej propozycji. Zastanawiam się czy nadaję się do praktykowania takiego zawodu i co jest wymagane? Jestem osobą dbałą i czułą jednak czy taka praca jest bezpieczna? Spotkałam się z opiniami, że wolno sporo zarobić i uzyskać doświadczenie. Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc oraz rzetelne opinie osób, które opiekowały się seniorami w Niemczech.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Opiekunka osób starszych - czy każdy może nią pozostać?

Postautor: mariuszbyk » 24 paź 2016, 13:03

Dzień dobry. To prawda, że jako opiekunka można zarobić nawet pokaźne finanse. Jeżeli skorzystasz z propozycji wypróbowanej firmy nie musisz obawiać się, że ktoś Cię oszuka. Osobiście już parę razy kooperowałam z takimi agencjami i jestem w pełni usatysfakcjonowana jako opiekunka osób starszych. Niewątpliwie jeżeli masz doświadczenie będzie Tobie prościej zdobyć taką robotę. Powinieneś znać się na opiece i pielęgnacji ludzi starszych. Mimo to sama praca nie jest ciężka i zapewnia wiele przyjemności. Mam cichą nadzieję, że choć odrobinę pomogłam.

podobne tematy:

Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości