Które rozwiązanie będzie bardziej opłacalne?

Rozmowy na każdy temat
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Które rozwiązanie będzie bardziej opłacalne?

Postautor: tomaszkowal » 19 wrz 2016, 13:22

Dzień dobry. Zamierzam otworzyć niewielki interes. Myślę o otworzeniu sklepu w galerii handlowej. Biorę pod uwagę dwa warianty. Mogę wydzierżawić lokal lub kupić wyspę handlową takiego typu: https://okna-aluminiowe.net.pl/2022/10/07/czy-taka-mata-z-kolcami-z-poduszka-nadaje-sie-dla-wszystkich/ pośrodku pasażu handlowego. Dla doskonalszego zobrazowania meritum sprawy dołączam zdjęcie, które pokazuje wybrany przez mnie towar: . Czynsz za wynajęcie powierzchni pod taką wyspę jest o wiele niższy niż dzierżawa lokalu użytkowego. Dlatego to drugie rozwiązanie do mnie bardziej przemawia. Natomiast mam wątpliwość czy nie zostanie to odebrane jako mało atrakcyjne dla potencjalnego klienta. Co wy o tym sądzicie jako konsumenci.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Które z rozwiązań będzie lepsze?

Postautor: mariuszbyk » 19 wrz 2016, 13:48

Dzień dobry. Te dwa rozwiązania mają swoje zalety i wady. Po pierwsze miesięczny czynsz za wynajem. Sam napisałeś, że wyspa handlowa będzie znacznie tańsza w utrzymaniu. Natomiast takie rozwiązanie nie będzie dobre do każdego rodzaju działalności. Idealnie sprawdzi się do sprzedaży telefonów komórkowych czy innych małych rzeczy. Lecz w przypadku większości branż będzie to kiepskie rozwiązanie. Konsumenci preferują komfort i dlatego wybierają zakupy w tradycyjnych sklepach. Przy wyspie handlowej to można coś załatwić na szybko. Dlatego doradzam zastanowić się czy wyspa handlowa będzie najlepszym dla ciebie rozwiązaniem. Trzeba też pomyśleć o perspektywach rozwoju.

podobne tematy:

Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości