Jak mogę wypozycjonować stronę na hasło wideodomofony w Warszawie?

Rozmowy na każdy temat
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Jak mogę wypozycjonować stronę na hasło wideodomofony w Warszawie?

Postautor: marekwirazka » 05 lip 2016, 13:28

Dzień dobry. Mam pytanie do osób znających się na rzeczy - związane z pozycjonowaniem strony w wyszukiwarce internetowej. Chciałbym aby moja strona internetowa była na początku wyników na hasło https://okna-aluminiowe.net.pl/2022/10/07/czy-taka-mata-z-kolcami-z-poduszka-nadaje-sie-dla-wszystkich/. Próbowałem samemu coś z tym zrobić lecz efekt moich działań jest dość słaby. Nie udało mi się wypromować strony do 1-szej 20 wyników wyszukań. Natomiast jak obserwuję konkurencyjne strony to posiadają mniej treści i zazwyczaj są słabsze graficznie. Co jestem w stanie zrobić żeby moja strona była wyżej w wynikach?

podobne tematy:
dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:21

W jaki sposób mogę wypozycjonować stronę na hasło wideodomofony w Warszawie?

Postautor: dariakuna90 » 05 lip 2016, 13:39

Witaj. Jak pragniesz aby twoja strona WWW była na samej górze w rezultatach wyszukiwarki to musisz poprawić o dwie rzeczy. Pierwsza z nich to poprawna konstrukcja strony internetowej. Druga sprawa to odpowiednie linki, które kierują do pozycjonowanej strony. U ciebie te dwie kwestie są do poprawy. Po pierwsze musisz uzupełnić stronę o wartościową treść, która zawiera pozycjonowane frazy. Należy je pogrubić. Następna kwestia to właściwe linkowanie wewnątrz strony. Dzięki temu roboty lepiej będą oceniały stronę. Jeśli chodzi o linkowanie to należy skupić się na w miarę naturalnych linkach. U ciebie dominują same katalogi, co jest dużym błędem. Pozyskuj linki z portalów internetowych, które mają naturalny ruch. Niezłe są fora internetowe. Jak to poprawisz to pozycje znacząco się poprawią.

podobne tematy:

Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości