Strona 1 z 1

Szukam dobrego stolarza, który robi zabudowy meblowe na zamówienie

: 24 maja 2016, 13:31
autor: tomaszkowal
Witam, jestem na ukończeniu budowy naszego wymarzonego domu. Mam już praktycznie całą wykończeniówkę za sobą. Pozostały mi już tylko meble. Wspólnie z narzeczoną stwierdziliśmy, iż najodpowiedniejszym rozwiązaniem są meble projektowane na zamówienie. Jak wiadomo, więcej w nich miejsca i jesteśmy wstanie je dopasować do posiadanych pokoi. Szukamy rzetelnego stolarza, który potrafi zrobić takiego rodzaju meble w miarę przystępnej cenie. Jakieś sugestie?

podobne tematy:

Poszukuje sprawdzonego stolarza, który robi meble na wymiar

: 24 maja 2016, 13:40
autor: adamniczyj
Dzień dobry, jak nie znalazłeś nikogo przez polecenie to możesz podzwonić do tych stolarzy: http://polecamspeca.pl/stolarz - na tej witrynie internetowej jest bogata obszerna lista fachowców z całej Polski. Na bank coś wyszukasz dla siebie. Jak nie to pozostaje już popytać znajomych w mieście. Na 100%, u kogoś były robione meble na wymiar. Ta druga metoda jest lepsza.

podobne tematy:

Potrzebuje rzetelnego stolarza, który wykonuje zabudowy meblowe na zamówienie

: 24 maja 2016, 13:44
autor: tomaszkisiel
Jak już naprawdę żadnej firmy nie możesz znaleźć, choć trudno mi w to uwierzyć to pójdź do domów obok ciebie i spytaj grzecznie czy możesz poprosić o namiary na stolarza. Na bank ci pomogą.

podobne tematy: